Bench Chairmen

London

South East London – Rodney Forrest
Central London – Alexia Fetherstonhaugh
South London – Alison Coussins
North London – Mark Richard Beattie
North East London – Cliff Wright
North West London – Jackie Alexander
East London – Mick Freeman
South West London – Diane Mark
West London – Jenny Kerr

Midlands

Birmingham & Solihull – Mark Kershaw
Coventry & Warwickshire – Ian Dunn
Herefordshire – Julia Steels
Leicestershire & Rutland – Ian Clarkson
Lincolnshire County – Greg Cejer
Northamptonshire – Dominic Goble
North Derbyshire – John Warren
Nottinghamshire – Graham Roseblade
South Derbyshire – Barbara Richardson
Shropshire – Steven O’Hara
Staffordshire – Joanne Wilkinson
The Black Country – Julie Edwards
Worcestershire – David Harding

North West

Cheshire – Eric Hodgson
Greater Manchester – Larry Collier
Lancashire – Frank Shipway
Merseyside – Janet Prescott
North and West Cumbria – Marcia Reid-Fotheringham
South Cumbria – Stephen Baker

South West

Avon & Somerset – Peter Reed
Gloucestershire – Allan Cottam
North & East Devon – Jayne Clemence
South & West Devon – Chris PeachCornwall – Sally Vincent
Dorset – Colin Weston
Wiltshire – Gail Chilcott
Isle of Wight – Mark Couch
North Hampshire – Stephen Bibby
East Hampshire – Ian Swann
West Hampshire – Helen Gaskell

South East

Sussex Eastern – Carole Shaves
North Kent – Colin Smith
West & Central Herts – David McCall
North & East Herts – Douglas Charles Steele
Berkshire – Elizabeth Harrison
Bedfordshire – Helen Sismey – Durrant
Sussex Central – Chris Bell
Sussex Northern – Julia Aisbitt
Oxfordshire – Kathie Booth Stevens
East Kent – Karen Dibble
Central Kent – Gill Fryzer
Buckinghamshire – Sarah Clarke
Cambridgeshire – Penny Kingham
North Essex – Sarah – Jane Davies
Norfolk – Sophie Archer
Surrey North East – Jane Macaulay
Suffolk – Barry Ellis
South Essex – Wendy Black

Wales

Cardiff – Wendy Ashton
Carmarthenshire – David -Parry-Williams
Central North Wales – David Subacchi
Ceredigion & Pembrokeshire – Russell Evans
Gwent – David Evans
Mid Wales – Kim Davies
North East Wales – Joanna Lindfield
North West Wales – Alwyn Lloyd Ellis
Welshpool – Nick Powell
West Glamorgan – Stephen Rogers

North East

Cleveland – Martin Slimings
Co Durham and Darlington – Aileen Little
Humber – Paul Brown
North Northumbria – Joy Hamilton
North Yorkshire – Duncan Webster
South Northumbria – John Scott
South Yorkshire – Carloe O’Neill
West Yorkshire – Paul Broomhead

Did you find what you were looking for?